İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avustralya Polisi UFO görüntüsü yayınladı!

Yalnız değiliz..
Broome Polisi tarafından yayınladığı güvenlik kamerasın görüntüsünde, Cumartesi gecesi Avustralya’nın kuzey-batısındaki fırtına sırasında gökyüzünde dolaşan parlak mantar şeklindeki bir nesneyi gösterdiler.

Polis, Avustralya’nın uzak kuzey-batısındaki uzak bir bölgede şiddetli bir fırtına sırasında ortaya çıkan parlayan yuvarlak bir nesnenin ürkütücü görüntüsünü yayınladı. Gizemli video, mesafeye yakınlaşmadan önce yana eğilmiş nesneyi gösteriyor. Garip nesne, yıldırım çarpmasından hemen sonra sol köşede belirdi. Broome Polisi güvenlik kameralarının görüntülerinin tweet attı ve UFO’ları ima edeer: “dün geceki fırtınada kent plajında güvenlik kamerasını inceledikten sonra yalnız olmadığımız anlaşılıyor”.

Twitter kullanıcıları, çeşitli tepki verdiler: “Şaşırtıcı bir şekilde top yıldırımına benziyor. İlk elden gördüğümüz için şanslıyız ”

Başka bir soru sordu: “Bu nedir ???”

Üçüncüsü: “Bu optik illüzyon nasıl ortaya çıkıyor? Kırılma, yansıma, iyonosfer? ”

Dördüncüsü, gizemli nesnenin bir otomobilin farlarından geldiğine inanıyordu: “Bunun sadece 4WD’nin sağ tarafındaki tersine doğru kırılması olduğunu biliyor musunuz?”

Profesör Avi Loeb, kanıtlar aksini gösterene kadar en azından Oumuamua uzaylı prob teorisini kabul etmenin bilimsel olarak zorunlu olduğunu savunuyor.


Profesör Avi Loeb : “İnsanlar gerçekten üzüldü ve bunun sebebinin uzaylı medeniyetleri konusundaki önyargıları olduğunu düşünüyorum.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir