İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

CERN Evrenimizi yok etti, Paralel bir Dünyada yaşıyoruz

Max Laughlin, “dünyanın en zeki çocuğu” olarak nitelendirilen bir dahi çocuk ve 13 yaşındayken, kendi ihtiyacına ihtiyaç duymadan ihtiyacımız olan tüm enerjiyi sağlayabilecek bir sistem olan kendi serbest enerji cihazını buldu.

Petrol, kömür veya hatta güneş enerjisi. Nikola Tesla’nın reenkarnasyonu olacak mı? Kim bilir, ama şimdi viral videoda ortaya çıkan teoriyi dinlediğinizde, her şeyin mümkün olduğunu düşünebilirsiniz.

https://youtu.be/OfMl1ptqi3Y

Max’e göre, CERN’in (Avrupa Nükleer Araştırmalar Teşkilatı) bildiğinize inandığını, İsviçre’deki bilim adamlarının Big Bang’i yeniden yaratma girişiminde atomaltı parçacıkları parçalamak için kullandıkları dev tünelden haberdar olduğuna inanıyor. CERN faaliyetleri aslında evreni mahvetti ve sonuç olarak biz (siz, ben, herkes) şimdi paralel bir evrende yaşıyoruz.

Max Laughlin’in teorileri, bir noktada . bir kagida yazdığı açıklamalarda olduğu gibi, sınırsız alan ve paralel alternatif evrenler hakkında kendisinden daha yaşlı insanlara açıklama videosunda yaptığı açıklamada şaşırtıcıdır.İlk başta delice görünebilir, ancak tarihin gösterdiği gibi, birçok yeni bilimsel teori Thomas Kuhn’un “Bilimsel Devrimlerin Yapısı” adlı kitabında tanımladığı gibi düşmanlık ve direnmeyle buluşuyor.
Kaynak https://www.ufo-spain.com/2018/04/28/max-laughlin-el-cern-destruyo-nuestro-universo-vivimos-en-un-mundo-paralelo

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir