Nisan 19, 2024

Kadınlar gerçekten ne ister?

 

Kadınların Gerçekten Ne İster? İşte Her Adam’ın sahip olabileceği Mükemmel 7 Şey.

Bir kadın bir erkekten fazla şey istemiyor aslında. Gerçekte hayat arkadaşında aradığı sadece yedi nitelik var. Bu nitelikleri bulmak zor olsa da, bunlar her insanda olabilen olduğu niteliklerdir. Bu yedi nitelik biri dışında her adamın ulaşabileceği niteliklerdir.

Şimdi, kimsenin mükemmel olmadığını iddia etmek isterseniz, hiç kimsenin bu niteliklerin yedisine birden sahip olmadığını söylersiniz, Ancak bu doğru değildir. Bu kategorilerin her birinde, mükemmel değil, ama bir kadını inanılmaz derecede mutlu edecek kadar yeterli olan birçok insan var. Bu yetmez mi?

1. Dürüstlük ister- ama çok fazla değil.

Bir kadın, bir erkeğin önemli meseleler hakkında ona yalan söylemesini istemez. Aslında kadın senin hayatının en önemli parçası olmak istiyor. Kendi Hayatında neler olacağını bilmek istiyor ve ona güvenmeni istiyor.  Yani hayat onun hayatı.

Kadın hoş deneyimlerini ve anılarını paylaşmak ister. Ayrıca kadın yalan söylemek zorunda kalmak istemez, çünkü bu olduğunda genellikle hattından çıkarak kötü seçimler ve yanlışlıklar yapıyor anlamına gelir. Öte yandan, her koşulda gerçeği duymak istemez. Yani kadın Acımasız dürüstlük asla istemez.

Eğer sorarsa harika görünüyorsun, güzel görünüyorsun.. Yani aslında yeni saç kesimi onu daha da sivri kılıyor ve yakışmamış. Ama gerçekten yalan söylemen gereken tek şey görünüş kadar sığ konular. Hepimiz bazen hoşlanıyormuş gibi gözükürüz. Aslında güzel görünmediğini duymak zorunda değil. Bu konularda bas yalanı…

2. Onu Anlamanı ister – böylece kendini açıklamak zorunda hissetmez.

Kadın aslında maddi manevi onu tanımanızı istiyor. Neden? Çünkü o zaman onu kendi olduğu için seveceksin. Hepimiz bazen değerli olduğumuzu hissetmek isteriz. Gerçek şu ki bizi başkaları algılamaktadır. Bir adam değerini birisine onaylatması gerekmeyebilir ama Kadınlar bunu ister aga. Ona değerli olduğunu hissettirmen gerekir. Ama sadece bundan bu kadar değil.

Birinin sizi anlaması için, gerçekte sizi tamamen tanıması gerekir. Kadını tanıyacaksın ve anlayacaksın aga.. bu şart..

3. Yardımcı olmanızı ister- Kadın sizin için önemli olduğunu bilmelidir.

Dikkat edilmesi gereken şey bu hayatta yalnız kalmamaktır. Çoğu insan kendine bakmaya zorlanır . İnsanlar olarak, kendimize bakmak için her zaman iradeli değiliz. Hatta en çok bakıma/yardıma ihtiyaç duyduğumuzda zamanlarda tersini yapar ve salarız kendimizi.  İşte bu gibi anlarda Kadın yardımcı olmanı istiyor. Kadın, birine ihtiyaç duyduğunda, onun yanında olmasını, yükünü paylaşmasını istiyor. İşin özü hayatını biraz daha kolaylaştırmanızı istiyor.

 

4. Güçlü olmanızı ister – hem zihinsel hem de fiziksel.

Hiçbir kadın bedensel bir zayıflık istemez – doğasına aykırıdır. Kadın senin yanında olduğunda, gücü hissetmek istiyor. Akıllı olmanızı ve onu kontrol etmenizi istiyor. Hepimizde hala hayvani içgüdüler var ve kadınlar daima daha kuvvetli insanlara yönelirler. Yanlış anlama adam, Kadın için sizin güçlü olmanız demek, Kendisi için bir güç kontrolü demek aynı zamanda. Bu kadına kendini çok güçlü hissettirir, kendini güvende hissettirir.

5. Şefkatli olmanızı ister – ona sevgi duyduğunuzu gösterir.

Bir kadın, Adamın kendisi için sevgisini istemez, aynı zamanda yaşam sevgisi, canlılar için sevgisi de olmalıdır. Kibar, diğerlerinin bakacağı, takdir edeceği bir adam istiyor. İyi bir adam istiyor. Yeri geldiğinde bir kediyle ilgilenir gibi, bir bebeğe gösterdiğiniz şefkat gibi şefkat ister. Şefkat önemlidir adamım.

6. Güvenlik – mali durum.

Bir milyoner olmayı kastetmiyorum tabiki. Kadının genel olarak kendinden emin hissetmesi için sana ve finansal gücüne ihtiyacı var.

Onu fiziksel zarardan koruyacağını düşünmek istiyor. Onu güvenli, sağlıklı ve rahat tutacağınızı bilmek istiyor. Yani senin güvenlik ve mali konularda yeterli olduğunu anlamak ister.  Çulsuz ve zayıf bir adamı bakkala almıyorlar adamım.. Kadın neden alsın?

 

7. Körü körüne Bağlılık – gözünde tek kadın olmak istiyor.

Hepimiz büyük egolarız – erkekler ve kadınlar. Özel hissetmek istiyoruz. Biz benzersiz ve diğerlerinden daha iyi hissetmek istiyoruz. Doğası gereği rekabet içindeyiz ve kaçış yok. Kadınlar dünyayı onun içinde gören bir adam isterler. O ve yalnızca o.

Dünyadaki en güzel ya da en akıllı kadın olmadığını kendisi de biliyor merak etme.. Ancak olması da gerekmiyor. O sadece senin “-dünyanın en güzel, ve en iyi kadını olduğunu düşünmeni” istiyor.

Senin için en iyisinin “O” olduğunu düşünmeni istiyor. Kendisi de En iyisi olmak istiyor… Ona bu unvanı verecek bir adam istiyor. O zaman bunu hissettir 😉

One thought on “Kadınlar gerçekten ne ister?

Bir Cevap Yazın