Nisan 19, 2024

Londra’da UFO paniği

Irkilata, 11 Ocak gecesi bir çok farklı Londra’lının çektiği görüntüleri derledi. Dönen gizemli ışıklar Londra’lıların paniklemesine neden oldu. Bir çok farklı vatandaş tarafından çekilen görüntülerde Başkentin üzerinde büyük bir dairede olağandışı dönen ışıklar görünüyor. Londralılar muhtemel bir UFO olduğuna eminler.

Gizemli dönen ışıklar ve Londrada gece gökyüzünde parıldayan ürkütücü mavi ışıkla ortaya çıkan UFO manzarası korkutucu görünüyor. Londra’nın doğusunda, Leyton’da çekilen garip görüntüler, bulutun arkasındaki büyük bir dairede dönen ve gökyüzünde hareket eden beyaz ışık noktalarını gösteriyor. Bulutun içinden geçen, ışık noktaları dağılmadan önce mavi bir parıltı halini alıyorlar. Çekimleri yapanların “Bu çok garip” sesleri duyuluyor. Birçok Londralı gerçekdışı ışıkları konuşmak üzere Cumartesi günü Twitter’daydı.

Bir kullanıcı : “Doğu Londra’da tuhaf ışıklar. Ne olabilir acaba? ”

Bir diğeri: “Lütfen bana #ufo #london kafamın üzerinde nasıl bir ufo uçtuğunu söyle”.

Üçüncü olarak ekledi: “Walthamstow, Awesomestow, Londra üzerinden havalı UFO”.

Dördüncüsü şöyle dedi: “Afedersiniz ama bu, gökteki büyüyen vs. kolda neler oluyor?…?!?! # Londra # UFO ”.

Diğer Londralılar gizemli ışıklar için olası bir açıklama yaptılar. Keskin bir gözlemci şöyle yazdı: “Sonunda uygun bir UU gördüğümü sandım ve arabayı park ettim!

“Ancak, daha yakından bakıldığında, #Tottenham #London’daki birinin gerçekten büyük bir projektöre sahip olduğu görülüyor, hala 2 mil boyunca görebiliyordu.

“Bu @SpursOfficial stadyumundan mı geliyor?”

Başka bir kullanıcı UFO teorisini bozmuş gibi görünerek cevabını yorumladı: “Ben de gördüm! Walthamstow’daki bir lazer ışık gösterisiydi. ”

Londra UFO: büyük bir dairede dönen gizemli ışıklar

Ürkütücü bir ışık huzmesi daha önce de benzer şekilde, Kanada gökyüzünde durduktan sonra tanıkları çıldırtmıştı.

İzleyiciler, Michigan’da görülenlere benzer şekilde ve aynı zamanda 2017’deki Uluslararası Uzay İstasyonu’na yakın görünen ışıklara benzediğine dikkat çekti.

2017’de, International Space Station’ın (ISS) canlı yayınında benzer ışıklar görüldü.

Uzay istasyonundan bir görüntüyü yakınlaştırırken, dev bir kırmızı ışık ışınının Dünya atmosferinden uzaklaştığı görülüyordu.

Bir Cevap Yazın