Nisan 19, 2024

Şok iddia: ‘Birbirimizle dost olursak’ geri dönecekler!

Meşhur UFOlog’dan sansasyonel iddia: Onlar; insanlar birbirleriyle dost olmayı öğrendiklerinde Dünya’yı ziyaret edecekler.

Bazı komplo teorisyenleri, dünya dışı gelişmiş uzaylıların geleceği günü heyecanlar bekliyor, ama biz hazır değiliz. Bunun temel nedeni, henüz bir tür olarak tam olarak işbirliği yapmayı öğrenemediğimiz ve intergalaktik bir tür için fazla tehditkar olabileceğimizdir. Bunlar, ‘yabancı astronot’ teorisinin savunucusu olan ve dünya dışıların daha önce burada bulunduğuna inanan Erich von Daniken ve Giorgio Tsoukalos’un görüşleri.

Brezilya’daki UFO Zirvesi 2018 konferansında konuşan Tsoukalos, “Bence toplum olarak birbirimizle daha dost olmak zorundayız.

“Gerçekten kendimize bakmaya başlayıp şöyle demeliyiz, biliyorsunuz, bu gezegende hepimiz kardeşiz, gerçekten öyleyiz.

“Dünyadaki evimizi temizlemek bizim elimizde. Ve sanırım dağınıklığımızı temizledikten sonra, o zaman temas kuracaklar. ”

Daniken’e göre onlar ancak biz daha dostani olduğumuzda temasa geçecekler.

Gelişmiş Alien teorisi üzerine sayısız kitap yazan Bay von Daniken, uzaylıların uzak geçmişte zaten Dünya’yı ziyaret ettiklerini ve “uzak gelecekte geri döneceklerini ve muhtemelen geri döndüklerini” söylüyor.

“Şimdi, bundan ne öğrenebiliriz? Mütevazi olmayı öğrenmek zorundayız.

“Biz eşsiz değiliz. Biz yaratılışın tacı değil, evrimin zirvesi değiliz.

“Biz uzaydaki milyonlarca türden sadece birisiyiz. Geri gelecekler. Bize tekrar öğretecekler. ”

İnsanların uzaylılar gelmeden önce çatışmalarını çözmesi gerekiyor

Bay von Daniken, UFO iddialarının çokluğunun uzaylıların zaten burada olduğuna ve belki de ilerlememizi gözlemlediklerine bir kanıt olabileceğini söyledi.

“Bu gezegenin etrafında biri var ve açıkça bizi gözlemliyor, dillerimizi, mikrobakterilerimizi, silahlarımızı, dini sistemlerimizi, politik sistemlerimizi inceliyor.”

“Bizi izliyorlar.”

Bir Cevap Yazın