İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yok Böyle Dava! Cinsel ilişki sırasında yataktan fırladı!

46 Yaşındaki 4 çocuk annesi kadın eşiyle seks yaptığı ultra lüks kral boy yatağın kendini mancınık gibi fırlatarak felç bıraktığını söyledi. 4 çocuk annesi kadın yatak üreticisini ,yatağın kusurlu olduğu gerekçesiyle dava etti.


Seks yaparken ultra lüks kral boy yatağın, mancınık gibi fırlatıp felç bıraktığı kadın, yatak üreticilerine 1 milyon sterlinlik tazminat davası açtı.

Claire Busby, pozisyon değiştirirken süper kral boy çift kat yataktan düşünce bel kemiğinden ciddi şekilde yaralandı.
46 yaşındaki kadın, yatağın ortasında diz çöküp eşine cinsel bir hareket uyguladığını sonrasında pozisyon değiştirmeye karar verdiğinde yatağın kendisini mancınık gibi fırlattığını iddia etti.
Claire, Mahkemeye, yatağın kendisini fırlattığını ve kafasının üstüne düştüğünü söyledi.
Claire: “Döndüm, elimi tuttum ve sonra yatağın arkasından fırlatıldığımı hissettim. Başım yere çarpıp, yan tarafa düştüm.” dedi.


Yatağı alan her Dört müşteriden biri, yatağın “kusurlu” olduğunu iddia ediyor. Üretici Berkshire Bed Company’ye karşı yasal işlem başlatıldı.
Üretici, Claire’in yaralanmasında sorumluluğu olduğunu kabul etmedi ve yatağın düzgün bir şekilde monte edildiğini savundu.
Yatakları yenilemek isteyen Claire Ağustos 2013’te beş yatak satın aldı.
Claire, mahkemede, yatağın teslim edilmesinden bir hafta sonra yaralandığını söyledi.
Claire’in Kız kardeşi Natalie, mahkemeye kazadan sonra kız kardeşini ziyarete gittiğini ve yatakta olması gereken “iki ayak”ın olmadığını söyledi.
Bununla birlikte, Claire ve eşi olayı hemen konuşamamıştı çünkü Claire hastanede yatıyor ve yaralıydı.


Claire’in eşi : “Claire bir görüşme yapmak için uygun bir durumda değildi, hatta yaralanma sonrası 24 saat içinde iki kalp krizi geçirdi.
Claire, yatağın tabanını oluşturan kısımların düzgün bir şekilde monte edilmediğini ve iki ayağının eksik olduğunu iddia etti.
Bunun yatağın bir ucu ile diğeri arasında bir yükseklik farkı yarattığını söyledi.

Avukat Winston Hunter QC, Claire’in yatağın ağırlığı kaldırabileceğini düşündüğünü söyledi. ancak yatağın bir ucunun aşağı düştüğünü söyledi.
Avukat, Yatağın iki ayağının monte edilmemesi dolayısıyla düştüğü ve Claire’i fırlattığını iddia etti.
Yatak şirketinin avukatları ise, yatağın teslim edildiğinde düzgün bir şekilde monte edildiğini ve iki ayağın eksik olmasına rağmen hala Claire’in söylediği gibi düşmesine yol açmayacağını savunuyor.
Firma avukatı Neil Block QC: “Claire olay sırasında, yatağın kenarına çok yakındı ve dengesini kaybedip geriye doğru devrildi.”

Mahkeme devam ediyor..

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın