İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Alman bilim adamları açıkladı “Ölümden Sonra Yaşam Var!”

Berlin | Berlin Teknik Üniversitesi’nde bir psikolog ve tıp doktoru ekibi, bu sabah klinik deneylerle, ölümden sonra bir tür yaşamın varlığını kanıtladıklarını açıkladı.

Alman ekip, Hastaların hayata döndürülmeden önce 20 dakika boyunca klinik olarak ölü kalmalarına izin verdikleri yeni bir tıbbi yöntemle çalışma yaptıklarını ve bu çalışmalara göre Ölümden sonra bir yaşam olduğu sonuçlarına ulaştıklarını açıkladı.

Son dört yıl içinde 944 gönüllüde tekrarlanan bu tartışmalı çalışmanın, vücudun klinik ölüm durumundan ve reanimasyon sürecinden zarar görmeden hayatta kalması için epinefrin ve dimetiltriptamin dahil olmak üzere karmaşık bir ilaç karışımıyla yapıldığı açıklandı.

“18 dakika sonra reanimasyon işlemi sonrasında, Kandan ozonla filtrelenmesi gereken Bazı ilaç karışımları ile denekler geçici komaya sokuldu. “

Deneyin bu kadar uzun sürmesi yakın zamanda geliştirilen ve AutoPulse adı verilen yeni bir kardiyopulmoner resüsitasyon (CPR) makinesinin geliştirilmesi ile mümkün olmuştur.

Bu tür ekipmanlar son birkaç yıldır 40 dakika ila bir saat arasında bir yerde ölmüş olan insanları canlandırmak için kullanılmaktadır.

Geçmişte tıp dergilerinde ölüme yakın deneyimler, halüsinasyon olduğu varsayılmıştı, ancak Dr Ackermann ve ekibi, bu varsayımların aksine, onların ölümden sonraki yaşamın varlığına ve bir çeşit dualizm biçimine kanıt olarak görmekte.

Dr. Berthold Ackermann liderliğindeki bilim adamı ekibi operasyonları izledi ve sonuçları kalem aldılar.

Bir bireyden diğerine ufak farklılıklar olsa da, tüm deneklerin klinik ölüm dönemleriyle ilgili bazı anıları oluştu. Ve büyük bir çoğunluğu çok benzer şeyler anlattı.

Deneklerin geneli, vücuttan kopma hissi, havaya yükselme, büyük bir huzur, güvenlik, sıcaklık, mutlak çözünme deneyimi ve çok güçlü bir ışığın varlığını anlattılar.

Bilim adamları, gönüllülerin dinlerinin çok çeşitliği olduğunu,Hıristiyanlar, Müslümanlar, Yahudiler, Hindular ve ateistler de dahil olmak üzere çeşitli dinlere mensup denekler olduğunu ve sonuçların benzer olduğunu belirttiler.

“Sonuçların birçok insanın inançlarını rahatsız edebileceğini biliyorum,” diyen Dr. Ackermann,

“Ama bir bakıma, insanlık tarihindeki en büyük sorulardan birini yanıtladık, bu yüzden umarım bu insanlar bizi anlayışla karşılar. Evet, ölümden sonra hayat var ve bu herkes için geçerli gibi görünüyor. ” dedi.

https://worldnewsdailyreport.com/german-scientists-prove-there-is-life-after-death
Kaynak

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın