İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İNANILMAZ! Ölen oğlunun hayaleti mutfakta.

Yakın birinin ölümü üzerine, hayatı sevilen kişinin ölümü ile ilişkilendiren duyular, görüntüler, görüntüler, koniler ve kokular üretilir. Bilim için bu deneyimler yas tutmanın halüsinasyonlarıdır, sevilenlerin kaybından sonra normal olduğu düşünülür. Tıbbi olarak bu durumlar stres veya şiddetli ağrı ile üretilir.

Hayalet, inanmayanlar için yukarıdaki şekilde açıklanabilir. Ancak bu annenin durumu tamamen farklı. Ölen kişinin, hayatta ayrılmalarına yas tutanlar için ortaya çıkmasının veya tezahür etmesinin birçok nedeni vardır. Bazen, aynı ailenin iradesiyle, ölen kişinin varlığını hissetmek için bir aracı vardır ya da basitçe bu annenin başına gelenler gibi durumlar vardır.

ABD’nin Georgia eyaletinde Jennifer Hodge, güvenlik kameralarının ölü oğlunu mutfakta yakaladığını söyledi.

Hareket duyarlı Kameralar mutfakta bir hareket olduğunu saptadı.

Kadın, kızı ile birlikte televizyon izliyordu, kameradan cep telefonuna bir uyarı hareket uyarısı geldi.

57 yaşındaki anne, güvenlik kamerası tarafından çekilen görüntüyü açtığında, 2016’da aşırı dozda uyuşturucudan ölen oğlu Robbie’ye benzer gizemli şeffaf bir erkek figürü gördü. Görüntüyü görünce şok geçirdi, ama oğlunun gittiği yerde iyi olduğunun ve rahat hissettiğini bir işareti olduğunu düşündü.

“Bu çılgınca, çok etkilendim,” dedi Hodge İngiliz tabloid Daily Mirror’a. “Yarım uykudaydım, yatakta yatıyordum, kızımla televizyon izliyordum. Telefon aramızdaydı ve mutfakta birilerinin olduğuna dair bir bildirim aldım. Kızım bana dedi ki: ‘Anne, mutfakta bir insan var … Anne, bu Robbie.’ Şaşırdım. “Sakal ve her şeyle ona benziyordu.”

Hodge ve kızı sıradışı karşılaşmayla korkup çabucak mutfağa gittiler, fakat kimsenin olmadığını gördüler. O zamandan sonra bu olay bir daha yaşanmadı. Görüntü son derece net ve mutfakta pijamalarıyla bir erkek figürü var.

Anne Hodge “-Şimdi, bana cennette mutlu olduğunu söylediğini hissediyorum,” . “Bu beni biraz rahatlattı ama yine de garip olduğunu düşünüyorum. Şaşırdım, bu neden başıma geldi? O zamandan beri hiçbir şey görmedim ve daha önce hiç hayalet görmedim. “

Robbie, 2016’da, İngiltere’ye ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelere kaygı tedavisi için reçete edilen Alprazolam olarak da bilinen bir ilaç olan Xanax’ın aşırı dozda aşırı dozu nedeniyle öldü.

http://diariodelcauca.com.co/noticias/paranormal/impresionante-el-fantasma-de-su-hijo-muerto-aparece-en-la-co-493250

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir