İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YABANA ATILAMAYACAK TEORİ! “Kötü saç formunda ki uzaylılar dünyayı ele geçirdiler.”

ABD’li komedyen Trevor Noah ‘The Daily Show’ adlı programında Hollanda’daki seçimlere değindi.

Noah, ırkçı lider Geert Wilders, ABD Başkanı Donald Trump ve İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson’un saçlarının benzerliğine dikkat çekip “Kötü saç formunda olan ve zihni kontrol eden uzaylılar dünyayı ele geçirdi” dedi.

Noah, Comedy Central kanalında yayınlanan programının son bölümünde Hollanda’daki genel seçimlere değindi. Geert Wilders’in ülkedeki camileri kapatıp Kuran’ı yasaklamak istediğini belirten Noah, ırkçı liderin “İslamla bir sorunum var mı? Evet var. İslam’ın vahşi ve tehlikeli bir din olduğunu düşünüyorum. Ve hatta yavaş gelişen bir kültürü olduğunu düşünüyorum.
Ancak Müslümanlarla bir sorunum yok” açıklamasıyla dalga geçti. Noah “Vay canına, Müslümanların hangi dine mensup olduklarını öğrenene kadar bekleyin. Bu herif çok kızacak” dedi.

BU KÖTÜ KARAKTERLER VE SAÇLARI İLE İLGİLİ OLAY NEDİR?’

Wilders’in görünüşüyle de dalga geçen Noah onun aktör Christopher Walken’ın Batman filminde canlandırdığı ‘kötü karaktere’ benzediğini söyledi. “Size bir şey sorabilir miyim? Bu kötü karakterler ve saçları ile ilgili olay nedir?” diyen Noah, “Hollanda’da bu Geert, İngiltere’de Boris Johnson, ABD’de de Trump” dedi. “Bunu tek gören ben miyim? Ama neler döndüğü çok açık. Kötü saç formunda olan ve zihni kontrol eden uzaylılar dünyayı ele geçirdi” dedi.

Merkez eğilimli olan ve seçimi kazanan Mark Rutte’nin de ‘Normal davranmayan (ülkeden) gider” söylemi ile dalga geçen Noah ana akım siyasilerin de Wilders gibi konuşmaya başladığını vurguladı.

Noah gene de Wilders’i kastederek Hollandalıların ‘gerçek bir Trump’ ile karşılaştığında en azından ABD’dekilerin tersine ‘doğru tercihte’ bulunduğunu belirtti.

Haber Kaynağı: http://www.tgrthaber.com.tr/

İlk yorum yapan siz olun

Bir Cevap Yazın