Mart 5, 2024

3. Dünya Savaşı uyarısı: ‘Reptilianlar hazırlıkları tamamladı’

Son zamanlarda sanal alemde ortaya tuhaf bir 3. Dünya Savaşı komplo teorisi çıktı, Reptilian uzaylılar küresel bir savaşı tetiklemek için Avrupa’da kargaşa düzenlediğini iddia ediyor.

Sanal alemde ki Komple teorisyenleri arasında, şekil değiştirebilen Reptilianların dünyayı yönettiği teorisi popüler bir efsanedir.

Ancak teori, youtube’da 2CirclesArchive kanalında paylaşılan bir videoyla 3. Dünya Savaşı korkusuu oluşturdu.

Komplo videosuna göre, Sürüngenler için zaman tükeniyor ve kimliklerini gizli tutabilmenin en iyi yolu küresel bir savaş. Ancak bu, insanlığın dikkatini dağıtabilir.

Video’da : “Reptilian (sürüngenler) parazitleri, artık bizleri biliyor.

“Bu yüzden üstümüzdeki dikkatleri dağıtmak için Üçüncü Dünya Savaşı’na ihtiyaç duyuluyor. Bu irrasyonel çatışmanın tek nedeni bu. ”

Dünyanın küresel güçleri arasında herhangi bir savaş olmamasına rağmen, videoda insanların uzaylılarla çatışmakta olduğu vurgulanıyor .

Video da : “Bu, insanlara karşı değil, insanlara karşı Sürüngenler. Batı Rusya’ya karşı değil. ”

Komplo teorisyeni David Meade’ye göre olası bir 3. dünya savaşında Rusya, ABD’yi 30 dakikada haritadan silme yeteneğine sahip.

Nibiru’yu ya da Planet X kıyamet komplolarıyla bilinen Meade, ABD’nin Rusya’yla tam bir savaş için çok yetersiz olduğunu düşünüyor.

David Meade: “Amerikan hegemonyası kesin bir şekilde sona erdi. Rusya, 3. Dünya Savaşı’nı aramıyor, ancak gerçekleşmesi durumunda tamamen hazırlıklı” dedi.

Bu teoriye göre Uzak dünyalardan gelen ve şekil değiştirebilen Reptilian’lar, bazen Draconians, Saurians veya Reptiloid olarakta isimlendiriliyorlar.

3. Dünya Savaşı: Reptilianlar küresel çatışmaları yönetiyor.
3. Dünya Savaşı: Şekil değiştirebilen Reptilian’lar, karanlıklar içinden dünyayı yönetiyorlar

Bu inanılmaz teori birçok dünya liderinin kılık değiştirmiş Reptilian olduğuna inanan komplo teorisyeni David Icke tarafından yaygınlaştırıldı.

Sürüngen parazitleri, insanlığın, varlığına uyandığını biliyor

2CirclesArchive

Bay Icke’ye göre, kan içen Sürüngenler, Alpha Draconis yıldız sisteminden geliyorlar ve şu anda dünyanın derinliklerindeki sığınaklarda saklanıyorlar.

Ancak, 2CirclesArchive’ın videosu, insanlığın bu yabancı tehdidi keşfetmenin eşiğinde olduğunu iddia ediyor.

Video şöyle diyor: “Geç ve herkese söyle. İnternet kontrol altında. Ukrayna’daki insanları rastgele ara. Telefon rehberi için Google’dan insanları ve işletmeleri arayıp onlara tüm politikacıların Reptilian(sürüngen) olduğunu söyleyin. Üçüncü Dünya Savaşı’nı istiyorlar. İnternette arayın. Seni seviyorum. Acele et, zaman azalıyor. ”

Ancak, Reptilian komplosunu destekleyen ya da gerçekte nasıl bir temeli olduğuna dair kanıt bulunmuyor.

Skeptoid bilim podcast’inden Brian Dunning’e göre, Sürüngenlerin veya Reptoidlerin tarihi, 1934’te Los Angeles Times’ta yayınlanan bir kurgu esasına dayanıyor.

Brian Dunning’in, David Icke’nin Reptilian iddiasına yorumu: “Icke’nin yaptığı herhangi bir açıklama, az bir araştırma ile yokedilebilir, ama sonuçta bu bir komplo teorisi. Teorinin aleyhine herhangi bir kanıtı bile teoriye bir delil olarak kabul ediyorlar. Gülmeyin Icke’nin bu kitapları çok satıyor ve birçok insan buna inanıyor. ”

Kaynak : https://www.express.co.uk/news/weird/956609/World-War-3-reptilian-aliens-USA-Russia-Ukraine-alien-conspiracy-theory

Bir Cevap Yazın