Mayıs 19, 2024

Japon Sanatçı, Keçe Yününden Kedilerin 3D Portreleri Yapıyor

Japon Wakuneco, keçe yününden yapılmış sahiplerine, kedilerin kafalarının ultra gerçekçi kopyalarını yaratıyor. Sağlanan fotoğraflardan yararlanarak, her bir hayvanın kişiliğini yakalayan güzel ve çok ayrıntılı parçalar yaratıyor ve onlara sahiplerinin sonsuza dek keyif alabilecekleri bir şey yapıyor.

Gerçekliği bu seviyeye getirmek için, “çerçeve kedi” anlamına gelen Wakuneco, kedi kürkünü taklit eden, gerçekçi cam gözleri uygulayan ve son olarak bıyıkları ekleyen katı tabakalar oluşturmak için bir iğne saatler harcıyor.

Sevgili bir evcil hayvan kaybetmek asla kolay değildir, ancak Wakuneco’s ultra-gerçekçi kedi portreler – referans olarak gerçek kedi fotoğraf kullanılarak – yardım sahiplerinin kaybı ile başa çıkmak. Ve tüm müşterilerine sahipler evcil hayvanlarını hatırlamak için özel bir şey arıyor olsa da, onun portreler çoğu başa çıkma bir araç olarak görevlendirilir.

Evcil hayvanı kaybetmek asla kolay değildir, ancak Wakuneco’nun ultra gerçekçi kedi portreleri gerçek kedilerin fotoğraflarını kullanarak sahiplerinin kayıplarıyla başa çıkmasına yardımcı oluyor.

Bir Cevap Yazın